KAS IR MCROLLS?

Mc Rolls ir tirdzniecības uzņēmumu grupa Baltijā un Somijā , kas piedāvā  autoservisa iekārtas un veic to apkalpošanu, kā arī piedāvā instrumentus, riepu remontmateriālus, riepu atjaunošanas materiālus, riteņu balansēšanas atsvarus, ventīļus un radzes.

Latvijā Mc Rolls grupa darbojas jau kopš 1994.gada un tās sastāvā ietilpst: SIA “ARI – KO“ un SIA “ARI – VI“.

Šo gadu laikā Mc Rolls ir kļuvusi par vienu no vadošajām firmām savā nozarē Latvijā. Un tā kā viens no mūsu darba galvenajiem principiem ir operatīvas piegādes, izvērsta apkalpošanas sistēma ar plašu iekārtu un rezerves detaļu sortimentu, tad operatīvām piegādēm Mc Rolls grupai ir izveidotas noliktavas gan Rīgā, gan Tallinā. Bez tam Mc Rolls grupa piedāvā visplašāko pakalpojumu spektru profesionālai klientu personāla sagatavošanai un apmācībai.

McRolls izplatītā produkcija ir

  • Visu veidu autoservisu iekārtas

  • Degvielas uzpildes staciju aprīkojums

  • Riepu remontmateriāli

  • Balansēšanas atsvariņi

  • Radzes

  • Riepu atjaunošanas iekārtas un izejmateriāli

  • Konveijeru lentas un remontmateriāli

"ARI - KO" UN "ARI - VI"

SIA “ARI – KO“ saviem klientiem piegādā kvalitatīvas auto servisa iekārtas un nodrošina to uzstādīšanu un apkalpošanu. Firma ‘’ARI-KO’’ partnerattiecības ar vadošajiem pasaules ražotājiem veido tā, lai varētu piedāvāt autoservisa aprīkojuma pilnu spektru. Tie ir auto pacēlāji, riteņu nomaiņas un balansēšanas iekārtas, riteņu ģeometrijas regulēšanas iekārtas, ritošās daļas diagnostikas iekārtas, profesionālie instrumenti un degvielas uzpildes staciju servisa iekārtas. SIA’’ARI-KO’’ ir oficiālie pārstāvji daudziem vadošajiem ražotājiem: BEISSBARTH (Bosch grupa), Hofmann (Snapon), BlitzRotary (Vadošais autopacēlāju ražotājs Pasaulē), BUTLER (Itālija) , WERTHER(Itālija), FILCAR (Itālija), MECLUBE (Itālija), CATTINI (Itālija), COMPAC (Dānija), Chicago Pneumatic (ASV), HAWEKA(Vācija), AMI (Čehija), PIUSI (Itālija), DECA (Itālija), BRAINBEE(Itālija), SPIN(Itālija), AIGNEP(Itālija), Spiralflex(Itālija).

Savukārt SIA “ARI – VI“ nodarbojas ar riepu remontmateriālu, visu veidu riepu ventīļu, riteņu balansēšanas atsvariņu un radžu tirdzniecību. SIA “ARI – VI“  veic arī apmācību darbam ar riepu remontmateriāliem un atbilstošajām tehnoloģijām. SIA’’ARI-VI’’ ir oficiālie pārstāvji Pasaules līderim riepu remonta materiālu ražošanā REMA TIP TOP(Vācija). Veiksmīga sadarbība jau daudzus gadus ir izveidojusies ar vadošajiem riepu ventīļu, riteņu balansēšanas atsvaru un aksesuāru ražotājiem ALLIGATOR VENTILFABRIK(Vācija), SCHRADER(Francija), ITALMATIC(Itālija), SALVADORI(Itālija), PREMA(Vācija),WEGMANN Automotive(Vācija),  TIPTOPOL(Polija), SCASON(Somija), SITEK(Vācija), OKU(Vācija).
Kopš 2013.gada SIA ‘’ARI-VI ‘’ ir uzsākusi jaunu uzņēmējdarbību – apkalpot industriālos uzņēmumus . Mēs nodrošinam klientus ar remontmateriāliem konveijeru lentām, veicam ruļļu apgumijošanu, pretkorozijas apstrādi,kā arī konveijeru lentu , speciālo instrumentu un iekārtu tirdzniecību.

Mūsu klienti atrodas visā Latvijā. Daudzi pasūtījumi realizēti ārpus Rīgas, sākot no Liepājas un Ventspils, līdz Daugavpilij un Dagdai, bet tālākie aizceļojuši uz Taškentu un Pleskavu.