Konveijeru lentu mehāniskie savienojumi

  MS® Mehāniskais savienojums ir inovatīvs un ātrs risinājums, lai savienotu lentu, tās vienkārši saskrūvējot. Šo mehānisko savienojumu, ko izstrādājis un patentējis MLT, ir ļoti viegli uzstādīt. MS® Mehāniskais savienojums ir skrūvējams metāla stiprinājums. MS® ietilpst kategorijā kā patiesi revolucionārs metāla stiprinājumu tirgū, jo tas ir ekonomiskāks, praktiskāks un drošāks.

  Cena tiks precizēta pēc pasūtījuma saņemšanas €?

  MLT skrūvju/plākšņu stiprinājumi ļauj vienkārši un viegli nostiprināt, vai savienot konveijera lenti. Tērauda kvalitāte: oglekļa tērauds vai nodilumizturīgs oglekļa tērauds Uzstādīšanas metode: veidne un īpaša uzgriežņu atslēga Iepakojums: Kaste ar 10 vai 25 stiprinājumiem (atkarībā no veida). Spainis ar 100 stiprinājumiem (atkarībā no veida)

  Cena tiks precizēta pēc pasūtījuma saņemšanas €?

  Lai ikvienam būtu pieejama SUPER-SCREW® kvalitāte un tehnoloģija, MLT komandas ir izveidojušas SUPER-SCREW® Primary, Francijā ražotu elastīgo skrūvju savienojumu, kas ir pieejams ikvienam. Šis pagaidu savienojums ļaus jums viegli uzstādīt jebkurā situācijā tikai apm. 2 stundu laikā.

  Cena tiks precizēta pēc pasūtījuma saņemšanas €?
Ātrā pasūtīšana